O Nas

Kim jesteśmy?

O Nas.

Firma Westacare świadczy usługi opiekuńcze nad Seniorami i dziećmi na terenie Niemiec, Austrii i Danii, a także Polski. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Krakowie, która za swój główny cel stawia zadowolenie zarówno podopiecznego jak i osoby opiekującej.

Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę wraz z ubezpieczeniem Na czas świadczenia usług ubezpieczamy Państwa w Niemieckiej Kasie Chorych. Odprowadzone składki są podstawą nabycia praw emerytalnych w Polsce lub w Niemczech. Dzięki temu mają Państwo możliwość korzystania ze wszystkich usług medycznych na terenie Niemiec, których nie refunduje polska karta EKUZ (jak np usługi stomatologiczne, prześwietlenie Rentgen itp, a także refundacje leków w aptece) Ponadto daje to Państwu możliwość starania się o Kindergeld oraz niemiecką emeryturę po przepracowanych 5 latach. Organizujemy również dogodny transport do miejsca pracy i z powrotem.

Westacare to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji, zarządzania i koordynacji. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją misję. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy z życzliwością. Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat; zarówno od strony opiekunów, jak i koordynatorów. Wiemy jak ciężka jest to praca, dlatego też staramy się zapewnić naszym opiekunom optymalnie możliwe najlepsze warunki zatrudnienia. W sytuacjach problemowych służymy pomocą 24h.

Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece, lub dopiero pragniesz je uzyskać, łatwo nawiązujesz kontakty,  a domowe obowiązki nie sprawiają Ci najmniejszego problemu, znasz język niemiecki, lub dopiero chcesz się go nauczyć, chętnie Ci w tym pomożemy.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Westacare

 

Agencja Westacare została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia uprawniających do świadczeń usług pracy tymczasowej pod numer 18095

Sprawdzone Zlecenia

Dokładnie selekcjonujemy nasze oferty. Stawiamy na jakość, a nie na ilość!

Najlepszy transport

Zapewniamy najlepszy transport w obie strony w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach.

Całodobowe Wsparcie

Służmy wsparciem telefonicznym i wszelką pomocą 24h.

Ludzie o Nas

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Westacare. Oferta zgodna z oczekiwaniami. Gorąco polecam!

Maria Nowicka

Maria Nowicka

Opiekunka

Była to moja pierwsza praca w charakterze opiekuna. Jechałem z lekkim obawami, czy sobie poradzę. Na szczęście rodzina okazała się bardzo sympatyczna, pomocna. Chętnie pojadę jeszcze raz.

Tomasz Wróblewski

Tomasz Wróblewski

Opiekun

Dostałam pracę mimo słabej znajomości języka. W sytuacjach problemowych Westacare pomogło porozumieć się z niemiecką rodziną:)

Bożena Gawryluk

Bożena Gawryluk

Opiekunka

2017 © WestaCare. Wszelkie prawa zastrzeżone.