Firma Westacare świadczy usługi opiekuńcze nad Seniorami i dziećmi na terenie Niemiec, Austrii i Danii, a także Polski. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Krakowie, która za swój główny cel stawia zadowolenie zarówno podopiecznego jak i osoby opiekującej.

Zapewniamy legalną i bezpieczną pracę wraz z ubezpieczeniem Na czas świadczenia usług ubezpieczamy Państwa w Niemieckiej Kasie Chorych. Odprowadzone składki są podstawą nabycia praw emerytalnych w Polsce lub w Niemczech. Dzięki temu mają Państwo możliwość korzystania ze wszystkich usług medycznych na terenie Niemiec, których nie refunduje polska karta EKUZ (jak np usługi stomatologiczne, prześwietlenie Rentgen itp, a także refundacje leków w aptece) Ponadto daje to Państwu możliwość starania się o Kindergeld oraz niemiecką emeryturę po przepracowanych 5 latach. Organizujemy również dogodny transport do miejsca pracy i z powrotem.

Westacare to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu rekrutacji, zarządzania i koordynacji. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją misję. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy z życzliwością. Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat; zarówno od strony opiekunów, jak i koordynatorów. Wiemy jak ciężka jest to praca, dlatego też staramy się zapewnić naszym opiekunom optymalnie możliwe najlepsze warunki zatrudnienia. W sytuacjach problemowych służymy pomocą 24h.

Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece, lub dopiero pragniesz je uzyskać, łatwo nawiązujesz kontakty,  a domowe obowiązki nie sprawiają Ci najmniejszego problemu, znasz język niemiecki, lub dopiero chcesz się go nauczyć, chętnie Ci w tym pomożemy.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Westacare

Agencja Westacare została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia uprawniających do świadczeń usług pracy tymczasowej pod numer 18095

Alexander_III_of_Russia_signature

Sprawdzone Zlecenia

Dokładnie selekcjonujemy nasze oferty. Stawiamy na jakość, a nie na ilość!
Oferty pracy

Najlepszy Transport

Zapewniamy najlepszy transport w obie strony w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach.
O nas

Całodobowe Wsparcie

Służmy wsparciem telefonicznym i wszelką pomocą 24h.
Kontakt

Sprawdzone Zlecenia

Dokładnie selekcjonujemy nasze oferty. Stawiamy na jakość, a nie na ilość!
Oferty pracy

Najlepszy Transport

Zapewniamy najlepszy transport w obie strony w komfortowych warunkach.
O nas

Vademecum opiekunki

Zespół Westacare w trosce o naszych Opiekunów przybliży wiedzę na temat pracy.
Kontakt

Ludzie o Nas

Co ludzie o nas myślą